top of page
Baskı Robotu Modeli

Hakkında

Biz MAKEROBOTİK'iz.
Deneyim, Uzmanlık, Mükemmellik ve Yenilik

Makerobotik 2017 yılında Beylikdüzü bölgesinde okul
öncesi , ilkokul ve ortaokul öğrencilerine sistematik
düşünme,problem çözebilme,olaylar arasındaki ilişkileri
görebilme,yaratıcı ve analitik düşünebilme becerisi
geliştirmek amacıyla maker(stem,robotik,kodlama,3B
tasarım,elektronik,mekanik) eğitimleri veren bir kurumdur.

Rakamlarla Makerobotik

Öğrenci

Yıllık Deneyim

PROJE

Genel Merkezimiz İstanbul Beylikdüzün`de

10-u3885.png

Makerobotik olarak misyonumuz, kaliteli kurslar ve samimi bir öğrenme ortamı sağlamaktır. Odağımız, amaçlarına ulaşmalarına yardımcı olacak gerekli araçları ve bilgileri sağlayarak öğrenc güçlendirmektir. Katılımcılar, pratik ve anlaşılır özgün yaklaşımımız sayesinde, edindikleri yeni becerileri sadece bir dersten sonra uygulamaya başlayabilirler.

Kursiyerlerimizin ve eğitmenlerimizin ihtiyaçlarının sürekli gelişiminin farkında olduğumuz için her zaman bilgi ve uygulamaların güncellenmesini ararız. Bu amaçla yenilikçi projeler üzerinde çalışıyor, Diğer ​​kuruluşlarla açık kaynak kodlu ve yenilikçi araçlar geliştiriyoruz. Dinamik ve ileri görüşlü olmaya devam ediyoruz ve en yeni öğretim materyallerini, teknolojiyi ve etkileşimli öğrenme araçlarını kullanıyoruz. Eğitmenlerimiz son derece yetenekli ve hevesli. Ayrıca ekibimiz, küçük ve büyük ölçekli projeleri yönetme konusunda büyük bir deneyime sahiptir.

 

Makerobotik eğitim ve mesleki alanda edindiği büyük deneyim sayesinde, uluslararası düzeyde farklı okul eğitimi ve mesleki eğitim projelerini tanıtıyor, eğitici ve ev sahibi kurum olarak çeşitli görevleri üstleniyor. Makerobotik çeşitli alanlarda eğitim kursları düzenlemekte ve bu kurslar tüm öğrencilere ve ayrıca Okullar, Üniversiteler, Mesleki Eğitim ve Öğretim Kuruluşları, STK'lar, Dernekler, İşletmeler gibi diğer Kuruluşlarının personeline verilmektedir.

 

Tüm katılımcılara yaşamlarını iyileştirmeleri için en iyi fırsatı vermek ve onlara hem kişisel hem de profesyonel yaşamlarında ihtiyaç duydukları becerileri kazandırmayı, başarıya ulaşmalarını amaçlıyoruz. Makerobotik personeli, orta ve uzun vadede hem kılavuzların tanımlanması ve planlanması için kalite açısından hem de dahil olduğu faaliyet için standart bir kalite yönetimi ve verimli bir organizasyon sağlanması açısından sürekli eğitim sağlamaktadır. 

Eğitimlerimize Göz Atın

Gelin, teknoloji dünyasında devrim yaratalım.

bottom of page